ZEYTİNBURNU YERİNDE ARABA KOLTUK YIKAMA

sultangazi-araba-koltuk-yikama
sultangazi-araba-koltuk-yikama

Araba koltukları da aynı ev koltukları gibi zamanla kir, toz ve bakteriler koltuğun içine nüfuz eder.Bu nedenle koltuğu silmekle (temizlik ürünü olarak ne kullanırsanız kullanın) süngere işlemiş kiri daha da yaymanıza neden olur ve daha berbat bir görüntü oluşur.

Yapılacak en iyi yöntem, vakumlu bir yıkama makinesi ve kumaşa / deriye uygun solüsyon ile profesyonel bir kişi tarafından koltukların temizlenmesi olacaktır.

Sizin yapmanız gereken, aracınız nerede olursa olsun ve hangi zaman aralığında istiyorsanız, bizi çağırmak…

Gerekli tüm ekipmanlarımızla ( Yıkama makinesi, solüsyonlar, Seyyar Elektrik, Su … v.s.) aracımızla gelip , aracınızın koltuklarını olduğu yerde yıkıyoruz.

Koltuklarınızın yıkandıktan sonraki kuruma süresi ortalama 1-3 saattir.

Artık siz ve sevdikleriniz, tertemiz ve hijyen bir şekilde gönül rahatlığıyla koltuklarınıza oturabilirsiniz.


Lütfen aramak için seçiniz
Şimdi Ara

ARAÇ KOLTUĞU NASIL TEMİZLENİR?

Metropol Yerinde Araba Koltuk Yıkama
Metropol Yerinde Araba Koltuk Yıkama
Metropol Yerinde Araba Koltuk Yıkama
Metropol Yerinde Araba Koltuk Yıkama

Koltuk temizlemenin en önemli püf noktası vakum dur. Yani hava emişi yapmaktır. Çünkü koltuk yıkanırken ortamdan kiri uzaklaştırmanın başka bir yolu yoktur. Su olmadan kuru olarak koltuk temizlenemez. Yüzeysel olarak temizlense dahi kumaş altına ulaşılıp temizlenemez. Koltuklarımızda sadece yüzeysel değil alt katmanlarda da kirlilik vardır.

Deterjanlı su koltuğa püskürtülüp biraz bekledikten sonra vakum makinesi ile çektirilmesi gerekir. Çok fazla beklenirse su sünger derinliklerine kadar gider ve kuruma süresi uzar. İşinin uzmanı olan bir koltuk yıkamacı bu dengeyi iyi ayarlar. 

Deterjanlı su içerisindeki yüzey aktif maddeler sayesinde kumaş lifleri arasına hızla nüfuz eder. Yumuşayan kirler vakum makinesiyle alınır. Bu çok etkili bir yöntemdir. 

Çektirme işlemleri bitince bazı lekeler hala kalabilir. Ağır yağ, katran, asfalt, mum, oje, tükenmez kalem boyası, ve diğer boyalar çektirme işlemi ve normal koltuk şampuanı ile yapılan yıkamada çıkmazlar. Bu lekeler için her birinin çözücüsü kullanılarak koltuk yıkama makinası ile yıkanmalıdır.

Araç koltukları yıkanırken suyun zarar vereceği yerler kapatılmalıdır. Araç koltuklarında elektronik sistem varsa dikkat edilmelidir. 

Unutulmamalıdır ki hiçbir deterjan sihirli değildir. Dokunduğunda kir yok olmaz. Deterjan suyun kir sökmesine yardımcı bir malzemedir. Asıl işi vakumlayan araba koltuk yıkama makinesi yapar. 

Üstün teknoloji, doğru ekipman ve profesyonel personel bileşimleri etrafında sunduğumuz araç koltuk temizleme ve yıkama hizmetinde araçlarınızın koltuk, tavan ve taban dahil olmak olmak üzere kumaş döşemeli tüm bölgelerini yıkıyoruz.

metropol-araba-koltuk-yikama
metropol-araba-koltuk-yikama

% 100 doğal bileşenlere sahip olan  ve ISO 18001 – ISO 14001 – HYGIENE (Hijyen)  Lazer-Promax temizlik  ürünlerini kullanıyoruz.

Araç koltuğunuzun derinlerdeki kir ve lekeleri güçlü vakum özelliğine sahip üstün Alman teknoloji ürünü Karcher makinesi ile temizliyoruz.

 Derinlemesine temizlik sağlayarak bakteri ve mikropları yok etmenin yanında aracınızın koltuklarının uzun süre temiz kalmasını garanti altına alıyoruz.

Özellikle 2. el araca sahip müşterilerimizin tercih ettiği oto koltuk yıkama ve temizleme hizmetimizde aracınızın koltukları ve döşemelerini mümkün olan en kapsamlı şekilde temizliyor ve önceki kullanıcılardan hiçbir kir ve bakteri bırakmayarak profesyonel temizlik kavramının altını dolduruyor ve aracınıza iç kokusunu dahi değiştirecek ferah bir hava katıyoruz.

KLASİK ARABA KOLTUĞU TEMİZLEME TEKNİKLERİNDEN FARKLI OLARAK BİZİM KULLANDIĞIMIZ TEKNİK;

Aracınızda herhangi bir şekilde kir, bakteri ve mikroorganizma bırakmaz,
Aracınızın ferah bir kokuya sahip olmasını sağlar,

Otomobilinizi yalnızca 1 saat içerisinde tüm detaylarıyla temizliyor, koltuklarınızın sünger kısmını derinlemesine yıkayıp

Oto koltuk yıkama ve temizleme işlemimizde profesyonellik titizlik ve kalite kavramlarına uygun olarak yürütebilme adına birçok farklı kriteri dikkate aldığımızı ve siz değerli müşterilerimizin çalışmadan memnun ayrılması adına elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı ifade etmemiz ve bu durumun yalnızca oto koltuk yıkama ve temizleme için geçerli olmadığını, halı yıkama ve koltuk yıkama başta olmak üzere temizlik süreçlerimizin tümünde bu hassasiyetleri göz önünde bulundurduğumuzu belirtmek isteriz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler:  Metropol araba koltuk yıkama –  Metropol araba koltuk temizleme –  Metropol araç koltuk yıkama –  Metropol araba koltuk silme –  Metropol araba koltuk temizleme firmaları –  Metropol araba koltuk temizleme şirketleri –  Metropol araba koltuk temizleme firmalarının telefon numaraları –  Metropol araba koltuk temizleme fiyatları –  Metropol en iyi araba koltuk temizleme firmaları –  Metropol araba koltuk yıkama firmaları –  Metropol araba koltuk yıkama şirketleri –  Metropol araba koltuk yıkama firmalarının telefon numaraları –  Metropol araba koltuk yıkama fiyatları –  Metropol en iyi araba koltuk yıkama firmaları –  Metropol araba koltuk silme şirketleri –  Metropol araba koltuk silme firmalarının telefon numaraları –  Metropol araba koltuk silme fiyatları –  Metropol en iyi araba koltuk silme firmaları –  Metropol oto koltuk yıkama –  Metropol oto koltuk temizleme –  Metropol halı oto koltuk yıkama –  Metropol oto koltuk silme –  Metropol oto koltuk temizleme firmaları –  Metropol oto koltuk temizleme şirketleri –  Metropol oto koltuk temizleme firmalarının telefon numaraları –  Metropol oto koltuk temizleme fiyatları –  Metropol en iyi oto koltuk temizleme firmaları –  Metropol oto koltuk yıkama firmaları –  Metropol oto koltuk yıkama şirketleri –  Metropol oto koltuk yıkama firmalarının telefon numaraları –  Metropol oto koltuk yıkama fiyatları –  Metropol en iyi oto koltuk yıkama firmaları –  Metropol oto koltuk silme şirketleri –  Metropol oto koltuk silme firmalarının telefon numaraları –  Metropol oto koltuk silme fiyatları –  Metropol en iyi oto koltuk silme firmaları –  Metropol araç koltuk yıkama –  Metropol araç koltuk temizleme –  Metropol halı araç koltuk yıkama –  Metropol araç koltuk silme –  Metropol araç koltuk temizleme firmaları –  Metropol araç koltuk temizleme şirketleri –  Metropol araç koltuk temizleme firmalarının telefon numaraları –  Metropol araç koltuk temizleme fiyatları –  Metropol en iyi araç koltuk temizleme firmaları –  Metropol araç koltuk yıkama firmaları –  Metropol araç koltuk yıkama şirketleri –  Metropol araç koltuk yıkama firmalarının telefon numaraları –  Metropol araç koltuk yıkama fiyatları –  Metropol en iyi araç koltuk yıkama firmaları –  Metropol araç koltuk silme şirketleri –  Metropol araç koltuk silme firmalarının telefon numaraları –  Metropol araç koltuk silme fiyatları –  Metropol en iyi araç koltuk silme firmaları – gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir